اخبار: 

هم‌زمان با افزایش تولید صورت می‌گیرد

افزایش نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو دیزل/ تاسیس نمایندگی گواه در بازارهای صادراتی هم‌زمان با افزایش تولید در ایران‌خودرو دیزل، نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شركت از 60 به 80 باب افزایش می‌یابد.

پیمان سنندجی مدیرعامل شركت گواه با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش تولید ایران خودرو دیزل زیرساخت‌های لازم برای توسعه شبكه نمایندگی ها، تامین قطعات یدكی و توسعه بازار خدمات پس از فروش صورت گرفته است.

وی با تاكید بر این‌كه در كنار افزایش نمایندگی، به دنبال افزایش سهم بازار قطعات یدكی و ارایه قطعات اصل و مطمئن به مشتریان هستیم ادامه داد: شرایط خرید قطعات یدكی اصل را برای رانندگان محصولات ایران خودرو دیزل را با افزایش دسترسی به نمایندگی ها فراهم خواهیم كرد.

دکترسنندجی با اشاره به تسهیل شرایط صدور مجوز تاسیس نمایندگی گواه، اظهار كرد: با حذف بوروكراسی اداری، در كوتاه ترین زمان ممكن مجوز نمایندگی صادر و خدمات و امكاناتی مانند آموزش نیروی انسانی، ابزار و تجهیزات در اختیار واجدان شرایط قرار خواهد گرفت.

وی با تاكید بر این‌كه شركت گواه مصمم به ارایه خدمات مطلوب در سراسر كشور است افزود: براساس محور های 12 گانه شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران و با توجه به سیاست‌های كلان ایران خودرو، تمركز گواه بر احداث نمایندگی‌های مدرن و مجهز در شهرهای بزرگ، مراكز استان ها، پایانه های صادراتی و مناطق آزاد خواهد بود كه می توان به برنامه های راه اندازی نمایندگی در ایرانشهر و کردستان اشاره كرد.

مدیرعامل گواه از برنامه تاسیس نمایندگی در كشورهای صادراتی خبر داد و گفت: با توجه به توسعه بازارهای صادراتی ایران خودرو دیزل، نمایندگی های خدمات پس از فروش این محصولات نیز تاسیس می شود و برهمین اساس نمایندگی مجاز ایران خودرو دیزل دركشور تركمنستان در حال ارایه خدمات است و در ادامه با توجه به صادرات خودرو آتامان به روسیه، راه اندازی نمایندگی خدمات پس از فروش در این كشور برنامه ریزی شده است.

وی تامین و توزیع قطعات یدكی استاندارد و دسترسی سریع آنان را از دیگر وظایف گواه دانست و گفت: در راستای ارایه خدمات بهتر و اطمینان خاطر به مشتریان تامین قطعات از طریق شركت های معتبر صورت می گیرد و توسط 24 عاملیت مجاز شركت گواه توزیع می شود.

دکتر سنندجی به اقدامات این شركت در خصوص جلوگیری از توزیع قطعات تقلبی اشاره كرد و گفت: توزیع قطعات با توجه بر بخش‌نامه وزارت صمت و برای جلوگیری از عرضه قطعات قاچاق و بی كیفیت از اول آذر ماه با بسته بندی شركت گواه كه دارای شماره شناسایی و كد كالا بوده و در سیستم سامانه تجارت وجود دارد توزیع می شود كه باعث كنترل قیمت و اطمینان به مشتریان است؛ قطعات توزیع شده دارای كیفیت و استاندارد هستند كه در مرحله نخست 55 قطعه اجباری در این طرح بسته بندی و در شبكه توزیع می شود و شركت گواه به صورت اختیاری برای50 قطعه دیگر طرح مشابهی را اجرا خواهد كرد.