اخبار: 

روابط عمومی

مطالب بیشتر...

مراسم تودیع و معارفه هیئت مدیره شرکت گواه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم دکتر سنندجی مدیرعامل شرکت ضمن اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در خصوص همراهی و همدلی در خدمت به جامعه گفت: رمز موفقیت یک مجموعه همدلی و همراهی بدون چشم داشت به پست و مقام در راستای خدمت صادقانه به جامعه است.

وی افزود قبول مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی موضوع بسیار مهمی است و شخصی که قبول مسئولیت می کند قدم در یک راه دشوار می گذارد که در انجام آن اگر قدری کوتاهی کند خیانت محسوب می شود.

سنندجی در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاشهای آقای دکتر نعیمی و مهندس میرزایی در دوره خدمت به عنوان هیئت مديره، آقايان مهندس شکری پور بعنوان رئیس هیئت مدیره و مهندس اسدی سیرچی را بعنوان نایب رئیس هیت مدیره جدید شرکت معرفی نمود.

در پایان این مراسم از تلاشهای دکتر نعیمی و مهندس میرزایی دردوران تصدی این شرکت با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای تجلیل و قدردانی شد.

n14_1 n14_2
n14_3 n14_4

حضور شرکت گواه در چهارمین دوره نمایشگاه خودرو تهران

حضور شرکت گواه در چهارمین دوره نمایشگاه خودرو تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران

گواه با محصولات خود، شامل ون وانا با کاربری آمبولانس و کامیون با کاربری آتش‌نشانی در این نمایشگاه حاضر خواهد بود.

چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از روز سه‌شنبه ۲۷ تا جمعه ۳۰ خرداد ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد شد.

n13_2 n13_3
n13_4 n13_5
n13_6 n13_7

افزایش نرخ اجرت نمایندگی ها

به نقل از معاونت مهندسی و خدمات پس از فروش : با مساعدت مديریت محترم عامل گواه و هماهنگی های به عمل آمده ، نرخ اجرت نمايندگی ها با افزايش حداقل 30% از ابتدای ارديبهشت ماه سال جاری مصوب و اعمال گرديد.

شايان ذكر است پس از مدتها و براي اولين بار نرخ مصوب گواه در دومین ماه سال مصوب و ابلاغ شد.

سابقاً تصويب نرخ اجرت در نيمه دوم سال و با تاخير حداقل 6 ماهه صورت مي پذيرفت.